جدول تعداد آجر سفالی در دیوار

یکی از رایجترین مصالح در دیوار چینی ها آجر سفالی هستش که بسیار پر کاربرد هستش به دلیل خواص که داره مثل کمی عایق صوتی و حرارت و اجرا ساده تر نسبت به دیگر مصالح و همینطور ارزش اقتصادی آن بنابراین دانستن اینکه میزان مصرف آن چقدره و شما به عنوان مهندس مجری و یا پیمانکار و یا حتی کارفرما بدانید چقدر برای پروژه به آن نیاز دارید یک امر واجب بوده و کمک بسیار زیادی به شما در صرفه جویی در وقت و همینطور در کاهش پرتی مصالح میکنه. سفال به دلیل خاصیت شکنندگی که داره ممکنه اگر بیش اط نیاز سفارش بدین در محیط کارگاه از بین بره و همین برای کارفرما ضرر مالی بوده و برای پیمانکار و مهندس پروژه یک امتیاز منفی چراکه یک مهندس خوب و کار بلد می تواند مصالح مورد نیاز پروژه را به اندازه سفارش دهد پس داشتن این قابلیت رو بهتون توصیه می کنیم .

ما در این مطلب سعی کردیم تا جای ممکن انجام این کار رو براتون ساده تر کنیم تا شما عزیزان بتونین در کمترین زمان ممکن میزان آجر سفالی مورد نیازتون رو محاسبه کنین و در زمان صرفه جویی کرده و همینطور هوش مهندسی خودتون رو به رخ بکشید .

این مطلب شامل ۸ جدول هستش که ۴ جدول برای دیوار ۱۰ سانتی و ۴ جدول برای دیوار ۲۰ سانتی هستش که شما می توانید نسبت به ارتفاع دیوار و طول دیوار ببینین که به چه تعداد آجر سفالی نیاز دارین همچنین تعدادی که برای بازشوها کم کنید هم براتون قراردادیم تا بسیار راحتر بتونین این کار رو انجام بدین. امیدواریم کمکی به شما عزیزان بکنه .